Zdravotnické kurzy | Akademia.cz

Zdravotnické kurzy

Získejte či rozvíjejte kompetence, které jsou nezbytné pro výkon vašeho povolání ve zdravotnických službách. Zdravotnické kurzy se zabývají především problematikou chodu jednotlivých zdravotnických zařízení.

 

Pro koho jsou zdravotnické kurzy určeny

Školení jsou cílená na personál zdravotnický (zdravotní sestry, zubní instrumentářky), ale i nezdravotnický. Díky zdravotnickým kurzům tak i nelékařští pracovníci zvýší svou profesní kvalifikaci.

Jak a kde kurzy probíhají

Náplň každého kurzu upravíme na míru vašim potřebám a také požadavkům, stačí se předem domluvit s našimi manažery vzdělávání. 

Zdravotnické kurzy jsou jednodenní i vícedenní a probíhají prezenčně na našich pobočkách v Praze či Ostravě, ale po předchozí domluvě i kdekoli jinde – naši lektoři dojedou za vámi. Pokud preferujete on-line formu, ani ta samozřejmě není problém. 

Kontaktujte nás

Ozvěte se nám e-mailem na adrese petr.ryzner@akademia.cz nebo telefonicky na čísle +420 703 141 909, rádi vám poskytneme další informace. 

Celkem nalezeno 2 záznamů.

Základy psychologie pro zdravotníky

1 500 KčKaždý zdravotník by měl být tak trochu psycholog. Osvojte si zásady komunikace s pacienty v tíživých situacích, naučte se komuniko... zobrazit více

On-line
Zbývají volná místa

Místa a termíny konání

On-line

16.08.2022

26 volných míst

18.10.2022

29 volných míst

Hygienický režim ve stomatologické ordinaci a SÚKL

1 500 KčŠkolení, určeno především pro sestry ve stomatologii a zubní instrumentářky, se týká hygienického režimu ve stomatologické ordinac... zobrazit více

Ostrava
Zbývají volná místa

Místa a termíny konání

Ostrava

13.09.2022

30 volných míst

22.11.2022

30 volných míst