+420 703 141 927
Info@akademia.cz

Magazín

Magazín
7 Úno 2018

Těchto 10 návyků tě okrádá o drahocennou energii

  • Cítíš se neustále vyčerpaný, ale nevíš proč?
  • Důvodem můžou být návyky, které z nás energii doslova vysávají
  • Přinášíme ti seznam 10 věcí, které tě pravděpodobně obírají o energii, a nabízíme řešení
Dodržuj své sliby

Nic neslibuj, pokud to nemíníš dodržet! V opačném případě si pouze zničíš dobré jméno. Pokud něco slíbíš, splň to.

Vyvaruj se toxickým lidem

Mnohdy, i když chceme někomu pomoci, skončíme při tom, že druhá osoba si na nás pouze vybíjí negativní energii. Jednoduchá rada tedy zní: obklopuj se pozitivními lidmi.

Plať své účty včas

Nikomu nebýt nic dlužen – přesně tak by mělo znít tvé motto. Vždy zaplať své dluhy včas. Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.

Nauč se odpouštět

Pokud se rozhodneš žít bez odpouštění, vybereš si cestu plnou utrpení. Místo toho, aby ses naplňoval hněvem, rozhodni se odpouštět. Jdi dál, bez ohledu na to, zda si ten druhý tvé odpuštění zaslouží. Udělej to hlavně pro svůj klid na duši. Uvidíš, jak ti spadne kámen ze srdce!

Soustřeď se na to, co máš rád

Občas musíme udělat i věci, do kterých se nám nechce, ale pokud je to možné, vždy se snaž soustředit spíše na to, co tě baví.

Využívej svůj čas efektivně

Všichni máme čas určený na odpočinek a čas, kdy je třeba jednat. Oba jsou pro tvůj život stejně důležité. Nezapomínej na to!

Zbav se všeho nepořádku

Tvůj dům je odrazem tvé energie, a jakýkoliv nepořádek ji pouze blokuje. Pokud chceš mít čistou mysl, začni tím, že uklidíš všechen nepořádek kolem sebe.

Pokud ti něco vadí, řekni to

Neboj se konfrontací. Pokud ti něco vadí, jednoduše to dej najevo. Nečekej, že řešení spadne z nebe.

Dbej na své zdraví

Ani ty největší mozky se neobejdou bez dobrého zdraví. Ti, kteří se starají jak o svou fyzickou, tak i duševní stránku, bývají mnohem šťastnější. Proto si najdi dostatek času na své zdraví.

Nech život plynout

Jsi součástí všeho, vše je součástí tebe. Tak přestaň bojovat se životem, akceptuj ho a nech se unášet proudem. Jen pamatuj, že ty jsi ten, kdo naviguje loď.

Zdroj: Startitup.sk (přeloženo)
Foto: Freepik.comPrivacy Policy Settings