+420 703 141 927
Info@akademia.cz

Kariéra

Kariéra

Koho hledáme: lektory sociálních kurzů, zdravotnických kurzů, manažerských kurzů, lektory všeho druhu

Kdo jsme:
AKADEMIA CZ představuje moderní vzdělávací institucí poskytující široké portfolio produktů a služeb založených na dlouhodobé zkušenosti pedagogů a lektorů, jenž razí osobní přístup i moderní metody, s nimiž dosahují výborných výsledků nejen u firemních zákazníků, ale také u široké veřejnosti.Co od Tebe očekáváme:
Máš pocit, že chceš předávat své zkušenosti ze sociální, zdravotnické nebo manažerské oblasti dál? Chceš být pro někoho hrdinou dne a naučit ho něco, co pro něj bude mít smysl a přínos? Tak to jsi tady správně! Budeš předávat své zkušenosti, dovednosti našim studentům. Budeš uvádět teorii v praxi, aby každý kurz byl využitelný i v běžném životě. Tvou prací bude zanechávat ve studentech stopu touhy po vzdělání, ale zároveň informace a znalosti vycházející z potřeb studenta.

Co Ti nabízíme:
Práci pro nás v podobě lektorování, vlastní učebnu vybavenou nejmodernějšími přístroji, podporu celého týmu AKADEMIA CZ a mnoho dalších benefitů vycházejících z politiky naší firmy.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na info@akademia.cz nebo tel. čísle +420 703 141 927

Kariéra

Koho hledáme: Lektory zdravotnických kurzů

Co od Tebe očekáváme: Pomoz nám zažehnat krizi zdravotnického personálu! Předej své dlouholeté zkušenosti z oboru zdravotnictví našim studentům. Staň se jejich průvodcem, rádcem, pomocníkem a oporou. Co Ti nabízíme:Práci pro naši společnost v podobě výuky zdravotnických kurzů, vlastní učebnu vybavenou nejmodernějšími přístroji a přátelskou atmosféru celého týmu AKADEMIA CZ.

V případě zájmu nebo dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na info@akademia.cz nebo tel. čísle +420 703 141 927

Kontakt – AKADEMIA CZ. Máte zájem u nás učit nebo se jen vzdělávat a nenašli jste potřebné informace kontaktujte nás, prostřednictvím našich zástupců nebo na emailu info@akademia.cz

Kontaktní údaje

Provozovna: Ostrava, Hrabůvka, Mjr. Nováka 1455/34

IČO: 28648714

Email: info@akademia.cz

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 36751

Kontakt AKADEMIA CZ

Kariéra

Zdravotnické a sociální kurzy.

Jsme AKADEMIA CZ nabízíme zdravotnické a sociální kurzy. Veškeré novinky také na sociálních sítích jako je Facebook nebo Instagram.

Privacy Policy Settings