Sociální kurzy | Akademia.cz

Sociální kurzy

Nabízíme vám speciální školení v oblasti sociálních služeb a neziskových organizací. Všechny sociální kurzy, které zde najdete, jsou akreditované Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV).

 

Pro koho jsou sociální kurzy určeny

Školení jsou připravována na míru pracovníkům a managementu v sociálních službách. Rádi byste se ve vybraném sociálním kurzu zaměřili na konkrétní problém? Domluvte se s našimi manažery vzdělávání, kteří upraví náplň kurzu přesně podle vašich individuálních potřeb.

 

Jak a kde školení probíhají

V naprosté většině případů objednává tyto kurzy sociální služba, která si s lektorem ujasní téma, datum, místo a formu školení

Jednodenní a vícedenní sociální kurzy se konají na našich pobočkách v Ostravě a v Praze. Je to pro vás daleko? V případě zájmu přesuneme kurz kamkoliv jinam, lektor přijede přímo do místa vaší organizace. Využít můžete také možnosti on-line vzdělávání.

Většina sociálních kurzů trvá 8 hodin. V rámci každoročních 24 hodin školení v kurzech akreditovaných MPSV, stanovených zákonem o sociálních službách, můžete školení i kombinovat – absolvovat jeden akreditovaný kurz (8 hodin), jeden neakreditovaný (8 hodin) a jednu stáž v jiné organizaci (8 hodin).

 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace o termínech a místech konání seminářů nás prosím kontaktujte e-mailem: petr.ryzner@akademia.cz

nebo telefonicky: +420 703 141 909

 

Váš tým AKADEMIA CZ. 

Strana 1 z 7

Celkem nalezeno 40 záznamů.