Manažerské kurzy | Akademia.cz

Manažerské kurzy

Problematika firem náležejících do tržního sektoru je různorodá. Někde je třeba zapracovat na komunikaci, jinde na zvýšení kvalifikace zaměstnanců nebo jejich spokojenosti. Stejně tak různorodá je nabídka manažerských kurzů. Vyberte si takový, který vaší firmě na míru pomůže s nastolením pořádku nebo s nastavením větší pohody.

 

Pro koho jsou manažerské kurzy určeny

Manažerské kurzy nejsou záležitostí pouze manažerů, jednatelů firem a podnikatelů, jsou určeny také dalším pracovníkům, kteří firmu tvoří. Zvyšují odbornost i efektivitu práce jednotlivých zaměstnanců. Pracovníci ve vedoucích funkcích se díky manažerským kurzům naučí lépe komunikovat a celkově vést firmu s přehledem.

 

Jak a kde kurzy probíhají

Jednodenní i vícedenní manažerské kurzy probíhají na našich pobočkách v Ostravě nebo v Praze. Pokud však preferujete uspořádání kurzu ve vaší firmě nebo kdekoliv jinde, ozvěte se nám. Naši lektoři za vámi dojedou. V případě zájmu lze kurz zajistit i formou on-line.

 

Obraťte se na nás

Pokud se chcete o něčem poradit, nebo se blíže informovat o termínech a místech konání seminářů, prosím kontaktujte nás e-mailem na adrese petr.ryzner@akademia.cz nebo telefonicky na čísle +420 703 141 909

 

Váš tým AKADEMIA CZ. 

Strana 1 z 5

Celkem nalezeno 26 záznamů.