Bc. Denisa Jelínková
Kurz online
Cena299 Kč
Kup nyní

Připravili jsme pro Vás online rychlokurz, který Vás provede interpunkčními znaménky a jejich používáním v textu. Kurz jsme záměrně zaměřili především na interpunkční znaménko “čárka”, které je velice diskutovaným tématem a v praxi se stává zdrojem mnoha chyb a nepochopením základních principů používání.

To ale nevadí – od toho jsme tady my, abychom Vás používání znamének naučili a Vy se tak mohli věnovat oblíbeným činnostem, rodině a zájmům.

Kurz je rozdělen do 13 lekcí, na konci celého kurzu na Vás čeká závěrečný kvíz, díky kterému si zopakujete všechny získané znalosti. Samozřejmostí jsou pro Vás připravené studijní materiály, které jsou velice podrobné a pomohou Vám se ještě lépe zorientovat. Dále jsme vytvořili interpunkční cvičení a také přehledný slovníček pojmů – ten Vás seznámí s pojmy, které pro Vás mohou být během sledování videolekcí nesrozumitelné.

Lektorkou kurzu je Bc. Denisa Jelínková, která vystudovala bakalářský obor Česká literatura a psaní i korekturám textů se věnuje již osmým rokem.

Sekce 1Videokurz
Lekce 1Čárka I
Lekce 2Čárka II (1:31)
Lekce 3Čárka III (1:17)
Lekce 4Čárka IV (1:29)
Lekce 5Tečka (2:11)
Lekce 6Středník (1:13)
Lekce 7Otazník (1:12)Zdarma náhled

Za jakých situací využíváme otazník? Tato lekce Vás seznámí nejen se známým použitím otazníku v textu, ale také s poněkud méně využívanými způsoby.

Lekce 8Vykřičník (1:39)
Lekce 9Dvojtečka (0:31)
Lekce 10Uvozovky (1:30)
Lekce 11Pomlčka (1:53)
Lekce 12Tři tečky (0:46)
Lekce 13Závorky (1:36)
Sekce 2Bonusová část - studijní materiály
Lekce 14Studijní materiály
Lekce 15Slovníček pojmů
Lekce 16Interpunkční cvičení
Závěrečný kvíz