Romana Waleczková
Kurz na místě
Dub 28, 2019 - Led 5, 2020
Mjr. Nováka 1455/34, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
Cena15000 Kč
Kup nyní
Abyste v dnešní dravé společnosti a moderním světě, v němž je kladen důraz na dynamiku a individuální úspěch, měli šanci uspět, je nezbytně nutné pracovat na svém osobnostním rozvoji. Hodláte-li změnit zažité stereotypy a způsob života, který vám zřejmě tak úplně nevyhovuje, obraťte se na agenturu AKADEMIA CZ, která na poli vzdělávacích programů působí již od roku 2011. Kurzy, které pravidelně pořádá, vycházejí nejen z potřeb a požadavků samotných firem, ale zejména jejich zaměstnanců a široké veřejnosti.

Nejnovější kurzy

Zajímáte se o práci ve zdravotnictví, ale nemáte potřebné vzdělání pro jeho výkon? Akreditovaný kvalifikační kurz Zubní instrumentářka je tady právě pro Vás!

 

Kdo je zubní instrumentářka?

Absolventky kurzu Zubní instrumentářka mohou odborně asistovat zubnímu lékaři nebo dentální hygienistce přímo v ordinaci, zároveň se podílí na výchovné činnosti v otázce dentálního zdraví a prevence.

Jak probíhá náš kurz?

Výuka probíhá každý víkend a trvá devět měsíců. Kurz se skládá z teoretické části, teoreticko-praktické části a odborné praxe. Teorie se vyučuje v našich učebnách, zatímco teoreticko-praktická část probíhá ve stomatologické ordinaci. Výuku vedou zkušení lektoři s letitou praxí v oboru. Odbornou praxi Vám zajistíme my, nebo si ji můžete zajisti sami v místě Vašeho bydliště.

Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování od nás obdržíte Osvědčení akreditovaného zařízení o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání – zubní instrumentářky.

Kde probíhá náš kurz?

Vyučuje se v učebnách Akademia CZ na ulici Mjr. Nováka 34 v Ostravě-Hrabůvce a ve Zdravotnickém centru garantky kurzu MUDr. Skalíkové na ulici Švabinského 15 v centru Ostravy.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro zájemce starší 18 let s ukončeným středním vzděláním. Není potřeba maturita, ke studiu Vám stačí výuční list. Nutná je však zdravotní způsobilost pro výkon práce zubní instrumentářky a očkování proti hepatitidě typu B.

Klademe důraz na individuální přístup a Vaši spokojenost.

Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@akademia.cz a začněte se vzdělávat ještě dnes!