Odborný učitel
Kurz na místě
Úno 24, 2018 - Lis 10, 2018
Mjr. Nováka 1455/34, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
Cena13500 Kč
Kup nyní
Abyste v dnešní dravé společnosti a moderním světě, v němž je kladen důraz na dynamiku a individuální úspěch, měli šanci uspět, je nezbytně nutné pracovat na svém osobnostním rozvoji. Hodláte-li změnit zažité stereotypy a způsob života, který vám zřejmě tak úplně nevyhovuje, obraťte se na agenturu AKADEMIA CZ, která na poli vzdělávacích programů působí již od roku 2011. Kurzy, které pravidelně pořádá, vycházejí nejen z potřeb a požadavků samotných firem, ale zejména jejich zaměstnanců a široké veřejnosti.
Zajímáte se o práci ve zdravotnictví, ale nemáte požadované vzdělání pro jeho výkon? Využijte našeho akreditovaného kurzu Zubní instrumentářka, který vás po jeho absolvování k výkonu ve zdravotnickém zařízení opravňuje! Studovat totiž jde i efektivně, a to s námi.
Velkou výhodou akreditovaných kurzů je to, že ubezpečují absolventy o jeho odbornosti a možnosti využít své nabyté zkušenosti v praxi v rámci budoucího zaměstnání.
Absolventky kurzu Zubní instrumentářka mohou odborně asistovat zubnímu lékaři nebo dentální hygienistce.
Kurz je velmi vyhledávaný a vzhledem k akreditaci MZ ČR je po absolvování kurzu velká pravděpodobnost získání práce. I my se snažíme pomoci absolventům, aby využili maximálně svůj potenciál i zkušenosti z kurzu a našli zaměstnání. Podle zákona 96/2004 Sb.  a vyhlášky č. 55/2011 Sb. jste po úspěšném ukončení kurzu připraveni k výkonu povolání zubní instrumentářky v ordinaci zubního lékaře  pod jeho odborným dohledem.
Náplní práce patří asistence při výkonech v zubní ambulanci, ale také výchovná činnost v rámci zubní prevence nebo administrativa spojená s chodem ordinace. Velkou výhodou je také možnost zvolit kurz jako rekvalifikaci přes úřad práce.
 Co Vás v rámci kurzu čeká?
  • teoretická část – teorie probírána v učebně vybavené dataprojektorem
  • praktická část – praxe v ordinaci stomatologa, kdy se naučíte základním postupům práce zubní instrumentářky
Po absolvování obou částí je kurz zakončen závěrečnou zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování získáte osvědčení akreditovaného zařízení o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání – zubní instrumentářky. Toto osvědčení vás opravňuje k výkonu povolání zubní instrumentářky ve všech ordinacích České republiky i v zemích Evropské unie, a tak nejste omezení lokálními nabídkami práce.
 Pro koho je kurz určen?
Kurz je vhodný pro zájemce starší 18 let s ukončeným středním vzděláním. Dokonce Vám stačí pouze výuční list, protože maturita není podmínkou. Co je však nutné, je způsobilost pro výkon práce zubní instrumentářky a očkování proti žloutence typu B.
V případě zájmu platby za kurz převodem na účet nás prosím kontaktujte na email info@akademia.cz