Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Praze - Praha | Akademia.cz

Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Praze

Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Praze.

Své CV zasílejte na: kariera@akademia.cz

AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.

Pracujete nebo jste v minulosti pracovali jako zdravotní sestra u stomatologa či zubní instrumentářka? Baví Vás předávat své nabyté zkušenosti dál?

Pak je pro Vás lektorování v kurzu Zubní instrumentářka u AKADEMIA CZ to pravé! Nabízíme možnost předat Vaše cenné zkušenosti našim studentům a pomoci jim tak v jejich rozvoji a další cestě profesním životem.

Požadovaná praxe by měla zahrnovat celkový chod stomatologické ordinace: od asistence u zubařského křesla, přes administrativu, až po zkušenosti s úklidem a údržbou ordinace.

Své CV zasílejte na: kariera@akademia.cz

Více informací na: www.akademia.cz

 

STRUČNÉ INFORMACE

Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Praze.AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.

KONTAKT

kariera@akademia.cz

Další nabídky z kategorie

Lektor sociálních kurzů

přidáno 10.01.2023

Kategorie: Lektor

Místo: Praha, Brno, Ostrava

Další informace: Rádi v naší vzdělávací společnosti AKADEMIA CZ, s.r.o. uvítáme lektory s praxí a zájmem předávat posluchačům své zkušenosti

Lektor Správného Kurzu

přidáno 11.01.2023

Kategorie: Lektor

Místo: Celá ČR

Další informace: Jsi v něčem dobrý a chtěl bys své znalosti a dovednosti předávat ostatním? Staň se lektorem nového vzdělávacího projektu Správný Kurz!

Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Brně

přidáno 27.01.2023

Kategorie: Lektor

Místo: Brno

Další informace: Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Brně.AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.