Fundraiser - Ostrava | Akademia.cz

Fundraiser

Nezisková organizace ČMELÁČEK z.s.

pečující o osoby s mentálním a kombinovaným postižením a PAS hledá do svého týmu zkušeného fundraisera.

Náplň práce:

- aktivní vyhledávání českých i zahraničních grantových a dotačních titulů a výzev souvisejících s činností organizace

-zpracování grantů a darovacích smluv

- pravidelná komunikace s dárci a sponzory

- tvorba a realizace fundraisingové strategie

- oslovování nových firemních partnerů a individuálních dárců včetně péče o stávající

- evidence fundraisingových aktivit

Požadujeme:

- zkušenosti v oblasti fundraisingu v neziskovém sektoru

- komunikační a vyjednávací dovednosti

- časovou flexibilitu

- příjemné vystupování

- samostatnost, vytrvalost

- zaměření na cíl

- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

- práci na HPP

- bonusy dle výkonu

- 25 dnů dovolené

- služební automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům

- příspěvek na stravování

- práci v příjemném kolektivu

STRUČNÉ INFORMACE

Nezisková organizace ČMELÁČEK z.s.pečující o osoby s mentálním a kombinovaným postižením a PAS hledá do svého týmu zkušeného fundraisera.

KONTAKT

jitka.hanakova@cmelacek.cz

+420 734 462 370