Hledáme brigádníky na pozici - Asistent výuky. - Praha, Brno, Ostrava | Akademia.cz

Hledáme brigádníky na pozici - Asistent výuky.

Společnost AKADEMIA CZ, s.r.o. hledá brigádníky, kteří se stanou klíčovým prvkem naší týmové sestavy na pozici Asistent výuky. Tato pozice nabízí mnoho příležitostí a výhod, které by Vás měly přesvědčit a přihlásit se právě k nám.

Co můžete očekávat:

  1. Flexibilní pracovní doba: Nabízíme vám možnost pracovat zhruba 4 dny v týdnu, což vám umožní skloubit práci s vašimi dalšími závazky.
  2. Zábava a vzrušení: Jste-li komunikativní a rádi se zapojujete do akčního prostředí, budete mít příležitost aktivně se účastnit výuky a vytvářet inspirující učební atmosféru.
  3. Rozvoj dovedností: Získáte zkušenosti s administrativními úkoly, organizací výuky a týmovou spoluprací, což vám bude prospěšné v budoucí kariéře.
  4. Prostor pro kreativitu: Můžete přicházet s nápady, jak zlepšit procesy a atmosféru našich kurzů.
  5. Výhodná mzda: Nabízíme konkurenceschopnou odměnu ve výši 150 Kč za hodinu práce.
  6. Sleva na naše kurzy: Máte možnost rozšířit své vědomosti a dovednosti za výhodnější cenu.
  7. Káva a čaj neustále k dispozici: Při práci v naší společnosti budete mít vždy k dispozici výborné občerstvení.

Náš tým je otevřený, přátelský a vítá nové členy, kteří sdílí naši vášeň pro vzdělávání a růst. Pokud chcete být součástí této úžasné příležitosti, zašlete nám své životopisy na adresu: kariera@akademia.cz.

Přijďte a zapojte se do naší pozitivní a dynamické pracovní atmosféry!

 

STRUČNÉ INFORMACE

Společnost AKADEMIA CZ, s.r.o. hledá brigádníky, kteří se stanou klíčovým prvkem naší týmové sestavy na pozici Asistent výuky.

KONTAKT

kariera@akademia.cz.

Další nabídky z kategorie

Admin specialista/ka

přidáno 14.02.2023

Kategorie: Ostatní

Místo: Ostrava

Další informace: Baví tě komunikace, řešení potřeb klientů a chceš budovat Brand nového vzdělávacího projektu?Přidej se do týmu mladých lidí a pomoz nám dostat vzdělávací projekt na vrchol!

Social media Specialista/ka

přidáno 14.02.2023

Kategorie: Ostatní

Místo: Ostrava

Další informace: Jsi kreativec tělem i duší? Baví tě sociální sítě a chceš budovat Brand nového vzdělávacího projektu?Přidej se do týmu mladých lidí a pomoz nám dostat vzdělávací projekt na vrchol!

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

přidáno 07.03.2023

Kategorie: Ostatní

Místo: Ostrava

Další informace: Vzdělávací společnost AKADEMIA CZ hledá na pobočku v Ostravě novou kolegyni/kolegu na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK