Lektor - Brno | Akademia.cz

Lektor

AKADEMIA CZ hledá lektory pro připravované kurzy Zubní instrumentářka v Brně

Brno a okolí, pozor! Máte praxi ve stomatologii nebo v jiném zdravotnickém oboru? Chcete předat své znalosti a zkušenosti dál? Baví Vás učit? Pak je tato příležitost právě pro Vás!

Hledáme profesionály pro výuku anatomie, záchovné stomatologie, protetiky a ortodoncie, první pomoci, základů psychologie a komunikace, mikrobiologie a epidemiologie, farmakologie, hygieny, dezinfekce, sterilizace a celkového chodu stomatologické ordinace.

Nabízíme možnost práce na DPP nebo IČO, učební prostory vybavené počítačem a dataprojektorem, přátelský kolektiv a zábavu, která plyne z účasti na různých firemních akcích.

Předpokládané datum nástupu: jaro 2021

Pokud máte zájem doplnit lektorský tým AKADEMIA CZ, kontaktujte nás na telefonním čísle 703 141 909 nebo zasílejte svá CV na email petr.ryzner@akademia.cz.

 

STRUČNÉ INFORMACE

AKADEMIA CZ hledá lektory pro připravované kurzy Zubní instrumentářka v Brně

KONTAKT

+420 703 141 909

petr.ryzner@akademia.cz

Další nabídky z kategorie

Zubní instrumentářka

přidáno 22.03.2021

Kategorie: Zdravotnictví

Místo: Blansko

Další informace: Zavedená, nyní nově zrekonstruovaná zubní ordinaci v Blansku hledá zubní instrumentářku. Nástup od 1.7. 2021, nebo dle domluvy. Důvodem je odchod současné sestry do důchodu. Pro bližší informace prosím volejte tel. 604 379 905 po 17. hodině, můžete napsat i email: zubniordinace@volny.cz

Zubní instrumentářka

přidáno 24.03.2021

Kategorie: Zdravotnictví

Místo: Praha 6 - Vokovice

Další informace: Hledám zubní instrumentářku do nově zařízené zubní ordinace. Jsemochotna zaškolit i zubní laborantku, zdravotní sestru, hygienistku neboabsolventku SŠ.Pracoviště: ordinace praktické zubní lékařky

Zubní instrumentářka

přidáno 24.03.2021

Kategorie: Zdravotnictví

Místo: Praha

Další informace: Zavedená stomatologická klinika Stomatologie Osmička na Praze 8, specializující se především na poskytování péče v oblastech - ortodoncie, praktického zubního lékařství, dentální hygieny a parodontologie – aktuálně hledá do svého týmu zodpovědnou a spolehlivou posilu na pozici zubní asistentky/instrumentářky.