Lektor - Brno | Akademia.cz

Lektor

AKADEMIA CZ hledá lektory pro připravované kurzy Zubní instrumentářka v Brně

Brno a okolí, pozor! Máte praxi ve stomatologii nebo v jiném zdravotnickém oboru? Chcete předat své znalosti a zkušenosti dál? Baví Vás učit? Pak je tato příležitost právě pro Vás!

Hledáme profesionály pro výuku anatomie, záchovné stomatologie, protetiky a ortodoncie, první pomoci, základů psychologie a komunikace, mikrobiologie a epidemiologie, farmakologie, hygieny, dezinfekce, sterilizace a celkového chodu stomatologické ordinace.

Nabízíme možnost práce na DPP nebo IČO, učební prostory vybavené počítačem a dataprojektorem, přátelský kolektiv a zábavu, která plyne z účasti na různých firemních akcích.

Předpokládané datum nástupu: jaro 2021

Pokud máte zájem doplnit lektorský tým AKADEMIA CZ, kontaktujte nás na telefonním čísle 703 141 909 nebo zasílejte svá CV na email petr.ryzner@akademia.cz.

 

STRUČNÉ INFORMACE

AKADEMIA CZ hledá lektory pro připravované kurzy Zubní instrumentářka v Brně

KONTAKT

+420 703 141 909

petr.ryzner@akademia.cz

Další nabídky z kategorie

Asistentka

přidáno 19.08.2020

Kategorie: Zdravotnictví

Místo: Praha 2

Další informace: Na ortodoncii v Praze 2 hledáme asistentku, jejíž náplní práce by byla asistence doktorce, drobná administrativa, asistence sestřičce. 

Zubní instrumentářka/sestřička

přidáno 09.09.2020

Kategorie: Zdravotnictví

Místo: Praha 9

Další informace: Do týmu CZECH SWISS DENTAL CLINIC v Galerii Harfa, Praha 9 přijmeme ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKU - SETŘIČKU na plný pracovní úvazek k nové velmi milé a sympatické lékařce .

Zdravotní sestřička / Zubní instrumentářka

přidáno 19.10.2020

Kategorie: Zdravotnictví

Místo: Praha-Dubeč

Další informace: Do stomatologické ordinace Praha-Dubeč hledáme zdravotní sestřičku/zubní instrumentářku.