Obchodní zástupce - Brno | Akademia.cz

Obchodní zástupce

Vzdělávací společnost AKADEMIA CZ s.r.o. hledá obchodního zástupce

Náplň práce:

- aktivní vyhledávání nových klientů

- péče o stávající klienty

- vyhledávání a realizace obchodních případů

- plánování, organizace a samostatné vedení obchodních schůzek

- vedení agendy

Požadujeme:

- obchodní dovednosti,

- uživatelskou znalost PC,

- kreativitu, časovou flexibilitu a pracovitost,

- samostatnost, organizační a komunikační schopnosti,

- zodpovědnost, proklientský přístup

- příjemné vystupování,

- ŘP sk. B.

Nabízíme:

- služební automobil i k soukromým účelům

- práce na HPP nebo ŽL

- zaškolení a podporu při nástupu

- individuální přístup,

- firemní benefity.

- telefon, notebook

V případě že Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.

e-mail: petr.ryzner@akademia.cz

tel.: +420 703 141 909

STRUČNÉ INFORMACE

KONTAKT