(00) 420 - 725 366 140
Info@akademia.cz

Zubní instrumentářka

Portfolio kurzu

Rozsah / ukončení 800 hodin / Certifikát mzr (ministerstvo zdravotnictví)
Min. vzdělání Výuční list
Odhadovaná cena 13 500,- Kč

Popis kurzu

Zajímáte se o práci ve zdravotnictví, ale nemáte požadované vzdělání pro jeho výkon? Využijte našeho akreditovaného kurzu Zubní instrumentářka, který vás po jeho absolvování k výkonu ve zdravotnickém zařízení opravňuje! Studovat totiž jde i efektivně, a to s námi.
Velkou výhodou akreditovaných kurzů je to, že ubezpečují absolventy o jeho odbornosti a možnosti využít své nabyté zkušenosti v praxi v rámci budoucího zaměstnání.
Absolventky kurzu Zubní instrumentářka mohou odborně asistovat zubnímu lékaři nebo dentální hygienistce.
Kurz je velmi vyhledávaný a vzhledem k akreditaci MZ ČR je po absolvování kurzu velká pravděpodobnost získání práce. I my se snažíme pomoci absolventům, aby využili maximálně svůj potenciál i zkušenosti z kurzu a našli zaměstnání. Podle zákona 96/2004 Sb.  a vyhlášky č. 55/2011 Sb. jste po úspěšném ukončení kurzu připraveni k výkonu povolání zubní instrumentářky v ordinaci zubního lékaře  pod jeho odborným dohledem.
Náplní práce patří asistence při výkonech v zubní ambulanci, ale také výchovná činnost v rámci zubní prevence nebo administrativa spojená s chodem ordinace. Velkou výhodou je také možnost zvolit kurz jako rekvalifikaci přes úřad práce.
 Co Vás v rámci kurzu čeká?
  • teoretická část – teorie probírána v učebně vybavené dataprojektorem
  • praktická část – praxe v ordinaci stomatologa, kdy se naučíte základním postupům práce zubní instrumentářky
Po absolvování obou částí je kurz zakončen závěrečnou zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování získáte osvědčení akreditovaného zařízení o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání – zubní instrumentářky. Toto osvědčení vás opravňuje k výkonu povolání zubní instrumentářky ve všech ordinacích České republiky i v zemích Evropské unie, a tak nejste omezení lokálními nabídkami práce.
 Pro koho je kurz určen?
Kurz je vhodný pro zájemce starší 18 let s ukončeným středním vzděláním. Dokonce Vám stačí pouze výuční list, protože maturita není podmínkou. Co je však nutné, je způsobilost pro výkon práce zubní instrumentářky a očkování proti žloutence typu B.

Privacy Policy Settings