+420 703 141 927
Info@akademia.cz

Rekvalifikační kurzy

Hledat kurz

Kvalifikační kurz Zubní instrumentářka – OSTRAVA

InstruktorOdborný učitel
TypKurz na místě
DatumDub 18, 2020 - Led 9, 2021
MístoMjr. Nováka 1455/34, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
Cena20000 Kč
Kup nyní

Kvalifikační kurz Zubní instrumentářka – Praha – !!!KAPACITA NAPLNĚNA!!!

InstruktorOdborný učitel
TypKurz na místě
DatumBře 21, 2020 - Pro 12, 2020
MístoPobřežní 95/74, 186 00 Praha 8 - Karlín
Cena25000 Kč

Pracovník v sociálních službách – AKREDITOVANÝ KVALIFIKAČNÍ KURZ

InstruktorOdborný učitel
TypKurz na místě
MístoMjr. Nováka 1455/34 700 30 Ostrava - Hrabůvka
Cena6999 Kč
Kup nyní

Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy AKADEMIA CZ jsou zaměřené na oblast zdravotnictví nebo sociální péče. Tyto kurzy je možno si nechat proplatit přes pracovní úřad.

AKADEMIA CZ – Akreditované vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy

Školení z oblasti zdravotnictví a sociální péče. Školení jsou akreditované MZČR a MPSV. Možnosti individuální hromadné výuky. Nabízíme školení po celé ČR.

AKADEMIA CZ – Vyberte si z naší nabídky akreditovaných kurzů. Kurzy jsou akreditované ministerstvem práce a sociálních věcí nebo Ministerstvem zdravotnictví.

https://akademia.cz/kurzy-na-miste/

AKADEMIA CZ – Akreditované vzdělávací kurzy

Kurzy z oblasti sociální péče jsou v hodné pro pracovníky v sociálních službách sociální pracovníky nebo managementu sociálních služeb. Tyto školení jsme pro Vás připravili na míru dle Vaších potřeb. V závislosti na Vašich potřebách a individuální domluvě je školení možno prostřednictvím našich obchodních zástupců upravit na míru Vaší sociální službě nebo jiné organizaci ve které působíte.

Naši akreditovaní lektoři působí po celé České republice. Školení kurzů z oblasti sociální péče může probíhat na našich pobočkách v Praze nebo Ostravě, ale také kdekoli jinde v České republice vše závisí na individuální domluvě.

Další vzdělávací oblasti, kterou se společnost AKADEMIA CZ zabývá je oblast zdravotnictví. Tyto kurzy jsou vhodné pro zdravotní sestry, stomatologické sestry, zubní instrumentářky nebo další nelékařský personál. Školení probíhá o víkendu nebo přes týden. Dále pro zdravotnické zařízení je možnost individuální hromadné výuky přímo v dané organizaci.

Nejste spokojeni se svou profesí? Potřebujete změnu? Vyberte si z naší nabídky rekvalifikačních kurzů. Rekvalifikační kurzy jsou akreditované Ministerstvem práce a sociálních věcí nebo Ministerstvem Zdravotnictví. Po úspěšném absolvování získáte certifikát o profesní způsobilosti k výkonu daného povolání. Rekvalifikační kurzy je možno nechat si proplatit pracovním úřadem.

Naše společnost AKADEMIA CZ se také specializuje na školení lékařů, zejména onkologů, urologů nebo lékařů zabývající se paliativní medicínou. Několikrát do roka připravujeme odborné semináře zaměřené právě na spojení urologie a onkologie, ale také paliativní medicíny. Cílem tohoto projektu je zvýšit provázanost jednotlivých segmentů medicíny, zvšit povědomí o dané problematice a v neposlední řadě tak přispět ke zlepšení lékařské péče v České republice. Tyto semináře jsou akreditované Českou lékařskou komorou.

Pro naší společnost je důležitý spokojený student, který nově nabité poznatky je schopen přenést do své praxe. Naše školení jsou zejména situovány do praktických modelových příkladů, se kterými se naší studenti mohou setkat.

Oslovte nás ještě dnes a staňte se odborníkem ve zdravotnictví nebo v sociální sféře.

Jsme AKADEMIA CZ nabízíme zdravotnické a sociální kurzy. Veškeré novinky také na sociálních sítích jako je Facebook nebo Instagram.

Kurzy

Privacy Policy Settings