Rekvalifikační kurzy | Akademia.cz

Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy AKADEMIA CZ jsou akreditované MZ ČR, MPSV ČR a MŠMT ČR. Po absolvování kurzu obdrží účastníci osvědčení o získání profesní kvalifikace s celostátní a doživotní platností.

Zkouška profesní kvalifikace je již zahrnuta v ceně kurzu. Vyhrazujeme si právo na posunutí, popř. zrušení kurzu z důvodu nenaplnění jeho kapacity.

Naše rekvalifikační kurzy je možné proplatit z prostředků Úřadu práce formou podání žádosti s názvem "Zájem o zvolenou rekvalifikaci", která se skládá ze tří částí (A, B, C). Třetí část: "C - Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu" Vám vyplníme na Vaši žádost. Po odevzdání žádosti na ÚP probíhá schvalovací proces. Po schválení budete mít absolvování rekvalifikačního kurzu zcela zdarma. Prosíme, vše vyřizujte minimálně 30 dnů před zahájením kurzu, aby ÚP stihl Vaši žádost projednat.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, se vším Vám pomůžeme, stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 703 141 909, případně nás navštívit osobně na našich pobočkách v Praze a v Ostravě.