O nás | Akademia.cz

O nás

Z nebe učený ještě nespadl, z našich kurzů jich ale odchází stovky.

Vzdělávací kurzy vám poskytujeme už od roku 2011 a od té doby jsme vyrostli nejen v počtu nabízených kurzů, jejich kvalitě, ale také možnostech školení na míru podle vašich potřeb. Mimo hlavní pobočku v Ostravě nás najdete také v Praze a v Brně, abychom vám byli blíž napříč celou Českou republikou.

Zastáváme naše pravidlo 3A:

  • Adekvátní přístup a odměna pro každého zaměstnance. Zakládáme si na proaktivitě, kolegiálnosti a adekvátním finančním i kariérním ohodnocení každého člena týmu.
  • Altruistický přístup k zákazníkovi. Záleží nám na spokojenosti našich studujících, proto nabízíme různorodé kurzy, razíme individuální přístup a pomáháme absolventům uplatnit se na trhu práce.
  • Aktuální kurzy podle vašich potřeb. Zvyšujeme kvalitu nabízených vzdělávacích kurzů a neustále pracujeme na jejich inovaci.

Pomáháme lidem růst, budovat lepší já a zvyšovat jejich hodnotu na trhu práce.

Jsme pro vás jistotou odbornosti, stability a férovosti. Kurzy proto zajišťuje kvalifikovaný tým lektorů, který je tvořen profesionály ve svém oboru s dlouholetou praxí, zkušenostmi a vědomostmi.

Záleží nám na každém z vás, ať už se zajímáte o osobní rozvoj, zdravotnictví nebo management. Všechny kurzy pro vás připravujeme s lektory tak, abyste jejich obsah využili v praxi naplno. K čemu by vám totiž byla teorie, kterou byste v životě nepoužili?

Potkáme se na některém z kurzů? Těšíme se na vás! Vaše Akademia.cz

Objednejte si kurz ještě dnes

Individuální přístup. Školení na míru. Profesionální lektorský tým. Působnost na území celé České republiky.