Odborný učitel
Kurz na místě
Čvn 24, 2019
Mjr. Nováka 1455/34 700 30 Ostrava - Hrabůvka
Cena6999 Kč
Kup nyní

Tento kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky pod číslem akreditace A2018/0541-PK
Tento kurz lze uhradit přes Úřad práce.

 

Zajímáte se o práci v sociální oblasti, ale nemáte potřebné vzdělání pro jeho výkon? Akreditovaný kvalifikační kurzPracovník v sociálních službách je tady právě pro Vás!

 

Kdo je pracovník v sociálních službách?

Absolventi zvládnou péči o nemocné, péči o hygienu, péči o domácnost, techniku nácviku užívání kompenzačních a pracovních pomůcek, naučí se základy pedagogiky volného času, budou umět řešit krizové situace, naučí se jednat s různými typy osob a mnoho dalšího.

Jak probíhá náš kurz?

Výuka probíhá přes týden. Kurz se skládá z teoretické části a odborné praxe. Teorie se vyučuje v našich učebnách, zatímco odborná praxe v sociálních zařízeních. Výuku vedou zkušení lektoři s letitou praxí v oboru. Odbornou praxi Vám zajistíme my, nebo si ji můžete zajisti sami v místě Vašeho bydliště.

Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování od nás obdržíte Osvědčení akreditovaného zařízení o odborné způsobilosti k výkonu Pracovníka v sociálních službách.

Kde probíhá náš kurz?

Vyučuje se v učebnách Akademia CZ na ulici Mjr. Nováka 34 v Ostravě-Hrabůvce.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro zájemce starší 18 let s ukončeným základním vzděláním. Nutná je však zdravotní způsobilost pro výkon pracovníka v sociálních službách a očkování proti hepatitidě typu B.

Klademe důraz na individuální přístup a Vaši spokojenost.

Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@akademia.cz a začněte se vzdělávat ještě dnes!