Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Ostravě - Ostrava | Akademia.cz

Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Ostravě

Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Ostravě.

Své CV zasílejte na: kariera@akademia.cz

AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.

Pracujete nebo jste v minulosti pracovali jako zdravotní sestra u stomatologa či zubní instrumentářka? Baví Vás předávat své nabyté zkušenosti dál?

Pak je pro Vás lektorování v kurzu Zubní instrumentářka u AKADEMIA CZ to pravé! Nabízíme možnost předat Vaše cenné zkušenosti našim studentům a pomoci jim tak v jejich rozvoji a další cestě profesním životem.

Požadovaná praxe by měla zahrnovat celkový chod stomatologické ordinace: od asistence u zubařského křesla, přes administrativu, až po zkušenosti s úklidem a údržbou ordinace.

Své CV zasílejte na: kariera@akademia.cz

Více informací na: www.akademia.cz

 

STRUČNÉ INFORMACE

Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Ostravě.AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.

KONTAKT

kariera@akademia.cz

Další nabídky z kategorie

Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Praze

přidáno 27.01.2023

Kategorie: Lektor kurzů

Místo: Praha

Další informace: Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Praze.AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.

Lektor kurzu Zubní instrumentářka v Brně

přidáno 27.01.2023

Kategorie: Lektor kurzů

Místo: Brno

Další informace: Rozšiřujeme tým lektorů rekvalifikační kurzu Zubní Instrumentářka v Brně.AKADEMIA CZ rozšiřuje tým zkušených lektorů z oblasti stomatologie pro výuku v našem rekvalifikačním kurzu Zubní instrumentářka.

LEKTOR / GARANT

přidáno 16.02.2023

Kategorie: Lektor kurzů

Místo: Česká republika

Další informace: Rádi v naší vzdělávací společnosti AKADEMIA CZ, s.r.o. uvítáme lektory s praxí a zájmem předávat posluchačům své zkušenosti