+420 703 141 927
Info@akademia.cz

O nás

Děje se něco?

Nejste se svým životem tak úplně spokojení? Stresuje vás zaměstnání? Nevíte, jak skloubit práci s péčí o rodinu? Cítíte se pod neustálým tlakem svého okolí? Pak zpozorněte! Pokud alespoň jedna z výše uvedených charakteristik sedí právě na vás, je nejvyšší čas na změnu! Změnit zajetý styl života o sto osmdesát stupňů je pro mnohé z nás prakticky nerealizovatelné. Ovšem i samotná cesta a malé krůčky nás pomalu, ale jistě přibližují k vysněnému cíli.

 

Naučíme vás USPĚT

Abyste v dnešní dravé společnosti a moderním světě, v němž je kladen důraz na dynamiku a individuální úspěch, měli šanci uspět, je nezbytně nutné pracovat na svém osobnostním rozvoji. Hodláte-li změnit zažité stereotypy a způsob života, který vám zřejmě tak úplně nevyhovuje, obraťte se na agenturu AKADEMIA CZ, která na poli vzdělávacích programů působí již od roku 2011. Kurzy, které pravidelně pořádá, vycházejí nejen z potřeb a požadavků samotných firem, ale zejména jejich zaměstnanců a široké veřejnosti.

Unikátní metody a osobní přístup
AKADEMIA CZ představuje moderní vzdělávací institucí poskytující široké portfolio produktů a služeb založených na dlouhodobé zkušenosti certifikovaných pedagogů a školitelů, jenž razí osobní přístup i moderní metody, s nimiž dosahují výborných výsledků nejen u firemních zákazníků, ale také u široké veřejnosti.

Služby, které AKADEMIA CZ zajišťuje:

Školení pro firemní zákazníky

Naučte se zvládat stres, překonejte obavy z veřejného projevu nebo zjistěte, jak se zachovat ve chvíli, kdy jste jen krůček od syndromu vyhoření! Naše kurzy Vám pomohou nejen v profesním, ale zejména osobním životě.

Školení pro širokou veřejnost

 Víte, jak odolat stresu, navodit pozitivní myšlenky nebo co si představit pod pojmem „asertivita“? To vše a ještě více Vám prozradíme v odborných kurzech pořádaných pro širokou veřejnost.

Zájmové kurzy

Pravidelně pro Vás pořádáme také nejrůznější druhy zájmových kurzů. Zdokonalit se můžete ve výtvarné rovině, v oboru zubního lékařství, ale i celé škále dalších neméně zajímavých oborů.

Kurzy šité na míru

nenašli jste v naší nabídce kurz, který by Vás zaujal? Nezoufejte a kontaktujte nás! Rádi pro vás uspořádáme kurz šitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

Pronájem prostor pro semináře, workshopy

Rádi vám nabídneme reprezentativní prostory pro vaše školení, semináře nebo workshopy. Stačí nás kontaktovat s konkrétním termínem a svými požadavky či představami.

46
Kurzů
1 462
Studentů

AKADEMIA CZ – Vyberte si z naší nabídky akreditovaných kurzů. Kurzy jsou akreditované ministerstvem práce a sociálních věcí nebo Ministerstvem zdravotnictví.

https://akademia.cz/kurzy-na-miste/

Kurzy z oblasti sociální péče jsou v hodné pro pracovníky v sociálních službách sociální pracovníky nebo managementu sociálních služeb. Tyto školení jsme pro Vás připravili na míru dle Vaších potřeb. V závislosti na Vašich potřebách a individuální domluvě je školení možno prostřednictvím našich obchodních zástupců upravit na míru Vaší sociální službě nebo jiné organizaci ve které působíte.

Naši akreditovaní lektoři působí po celé České republice. Školení kurzů z oblasti sociální péče může probíhat na našich pobočkách v Praze nebo Ostravě, ale také kdekoli jinde v České republice vše závisí na individuální domluvě.

Další vzdělávací oblasti, kterou se společnost AKADEMIA CZ zabývá je oblast zdravotnictví. Tyto kurzy jsou vhodné pro zdravotní sestry, stomatologické sestry, zubní instrumentářky nebo další nelékařský personál. Školení probíhá o víkendu nebo přes týden. Dále pro zdravotnické zařízení je možnost individuální hromadné výuky přímo v dané organizaci.

Nejste spokojeni se svou profesí? Potřebujete změnu? Vyberte si z naší nabídky rekvalifikačních kurzů. Rekvalifikační kurzy jsou akreditované Ministerstvem práce a sociálních věcí nebo Ministerstvem Zdravotnictví. Po úspěšném absolvování získáte certifikát o profesní způsobilosti k výkonu daného povolání. Rekvalifikační kurzy je možno nechat si proplatit pracovním úřadem.

Naše společnost AKADEMIA CZ se také specializuje na školení lékařů, zejména onkologů, urologů nebo lékařů zabývající se paliativní medicínou. Několikrát do roka připravujeme odborné semináře zaměřené právě na spojení urologie a onkologie, ale také paliativní medicíny. Cílem tohoto projektu je zvýšit provázanost jednotlivých segmentů medicíny, zvšit povědomí o dané problematice a v neposlední řadě tak přispět ke zlepšení lékařské péče v České republice. Tyto semináře jsou akreditované Českou lékařskou komorou.

Pro naší společnost je důležitý spokojený student, který nově nabité poznatky je schopen přenést do své praxe. Naše školení jsou zejména situovány do praktických modelových příkladů, se kterými se naší studenti mohou setkat.

Oslovte nás ještě dnes a staňte se odborníkem ve zdravotnictví nebo v sociální sféře.

Jsme AKADEMIA CZ nabízíme zdravotnické a sociální kurzy. Veškeré novinky také na sociálních sítích jako je Facebook nebo Instagram.

Kurzy
				

Privacy Policy Settings