+420 703 141 927
Info@akademia.cz

O nás

Děje se něco?

Nejste se svým životem tak úplně spokojení? Stresuje vás zaměstnání? Nevíte, jak skloubit práci s péčí o rodinu? Cítíte se pod neustálým tlakem svého okolí? Pak zpozorněte! Pokud alespoň jedna z výše uvedených charakteristik sedí právě na vás, je nejvyšší čas na změnu! Změnit zajetý styl života o sto osmdesát stupňů je pro mnohé z nás prakticky nerealizovatelné. Ovšem i samotná cesta a malé krůčky nás pomalu, ale jistě přibližují k vysněnému cíli.

 

Naučíme vás USPĚT

Abyste v dnešní dravé společnosti a moderním světě, v němž je kladen důraz na dynamiku a individuální úspěch, měli šanci uspět, je nezbytně nutné pracovat na svém osobnostním rozvoji. Hodláte-li změnit zažité stereotypy a způsob života, který vám zřejmě tak úplně nevyhovuje, obraťte se na agenturu AKADEMIA CZ, která na poli vzdělávacích programů působí již od roku 2011. Kurzy, které pravidelně pořádá, vycházejí nejen z potřeb a požadavků samotných firem, ale zejména jejich zaměstnanců a široké veřejnosti.

Unikátní metody a osobní přístup
AKADEMIA CZ představuje moderní vzdělávací institucí poskytující široké portfolio produktů a služeb založených na dlouhodobé zkušenosti certifikovaných pedagogů a školitelů, jenž razí osobní přístup i moderní metody, s nimiž dosahují výborných výsledků nejen u firemních zákazníků, ale také u široké veřejnosti.

Služby, které AKADEMIA CZ zajišťuje:

Školení pro firemní zákazníky

Naučte se zvládat stres, překonejte obavy z veřejného projevu nebo zjistěte, jak se zachovat ve chvíli, kdy jste jen krůček od syndromu vyhoření! Naše kurzy Vám pomohou nejen v profesním, ale zejména osobním životě.

Školení pro širokou veřejnost

 Víte, jak odolat stresu, navodit pozitivní myšlenky nebo co si představit pod pojmem „asertivita“? To vše a ještě více Vám prozradíme v odborných kurzech pořádaných pro širokou veřejnost.

Zájmové kurzy

Pravidelně pro Vás pořádáme také nejrůznější druhy zájmových kurzů. Zdokonalit se můžete ve výtvarné rovině, v oboru zubního lékařství, ale i celé škále dalších neméně zajímavých oborů.

Kurzy šité na míru

nenašli jste v naší nabídce kurz, který by Vás zaujal? Nezoufejte a kontaktujte nás! Rádi pro vás uspořádáme kurz šitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

Pronájem prostor pro semináře, workshopy

Rádi vám nabídneme reprezentativní prostory pro vaše školení, semináře nebo workshopy. Stačí nás kontaktovat s konkrétním termínem a svými požadavky či představami.

46
Kurzů
1 462
Studentů

Privacy Policy Settings