O nás | Akademia.cz

O nás

Naše společnost působí na vzdělávacím poli již od roku 2011. Sídlo se nachází v Ostravě a pobočku máme také v Praze, na Karlíně. Naše nabídka obsahuje široké spektrum akreditovaných a kvalifikačních kurzů pro oblast zdravotnictví, sociální sféru, management, pedagogiku a osobnostní rozvoj. Veškeré kurzy mohou využít jak jednotlivci, tak také firmy a organizace.

Kurzy zajišťuje kvalifikovaný tým lektorů, který tvoří profesionálové a odborníci, jež mají letitou praxi a celou řadu zkušeností.

Na odborných lékařských seminářích, které naše společnost pořádá, přednášejí největší lékařské kapacity z oblasti Moravskoslezského kraje. Semináře mají velmi úzké spojení s problematikou spadající do oblasti sociálních služeb a jsou směrovány k paliativní a hospicové péči.

Během příprav seminářů si klademe za cíl především to, aby klienti byli vzdělaní, připraveni pro praxi a díky svým nově získaným dovednostem, vědomostem a znalostem co nejlépe uspěli na pracovním trhu. Samozřejmostí jsou také individuální přístup a školení připravovaná na míru. Vše probíhá pod vedením profesionálních lektorů, kteří mohou působit po celém území České republiky.

Objednejte si kurz ještě dnes

Individuální přístup. Školení na míru. Profesionální lektorský tým. Působnost na území celé České republiky.