AKADEMIA CZ sází stromy | Akademia.cz

10. března 2020

AKADEMIA CZ sází stromy

AKADEMIA CZ se dne 1.11. 2022 opět prezentovala jako společensky odpovědná organizace, které zároveň záleží na zpříjemnění životů lidí s handicapem a ochraně životního prostředí.

AKADEMIA CZ se dne 1.11. 2022 opět prezentovala jako společensky odpovědná organizace, které zároveň záleží na zpříjemnění životů lidí s handicapem a ochraně životního prostředí.

 Klienti denního stacionáře Čmeláček se společně se zaměstnanci AKADEMIA CZ vydali na louku v Kravařích na Opavsku vysázet 20 nových ovocných stromků. Do výpravy byla zapojena i sama majitelka obou firem Mgr. Ing. Andrea Hájková, která vedla celou skupinu s rýčem v rukou!

 Akce byla možná díky neziskové společnosti Sázímestromy.cz, která zajistila výběr místa, koupení stromků a odbornou instruktáž, aby vše šlo, jak má. Poskytované služby byly financovány z peněz, které poskytla již zmíněná AKADEMIA CZ.

 Ačkoliv počasí nepřálo, příjemná nálada vyhrála a všichni si akci užili. Účastníky po těžké práci čekalo teplé jídlo, které si formou pikniku společně užili na louce. Pro některé to byla forma teambuildingu, pro jiné zase nezapomenutelná vzpomínka.

 V budoucnu se činnost bude opakovat. Za každý uskutečněný rekvalifikační kurz uspořádaný AKADEMIA CZ bude zasazen 1 nový strom. Připojte se k nám a udělejte dobrý skutek nejen pro Čmeláčky, ale i naše životní prostředí.

 Jsme AKADEMIA CZ a pomáháme pomáhat, ať „S NÁMI ŽIVOT ŽIJEŠ!

Mohlo by se vám také líbit